England Centre for Practice Development 

Zapraszamy do wysłuchania wykładu Profesor Jan Dewing z England Centre for Practice Development 

Jan Dewing przedstawia wykład studentom pielęgniarstwa i położnictwa na temat koncentracji na osobach studiujących na Canterbury Christ Church University, Kent, Wielka Brytania.

England Centre for Practice Development (ECPD) to krajowe centrum badań w Wielkiej Brytanii stosowanych w dziedzinie zdrowia, rozwoju praktyki i innowacji prowadzone przez Canterbury Christ Church University.

Współpracując ze społecznością badaczy, organizacja wspiera usługi zdrowotne i opiekuńcze, aby były skoncentrowane na osobie, bezpieczne i oparte na najlepszych dostępnych danych.

Więcej na: https://bit.ly/3gkteFc

 

Co oznacza że organizacja jest skoncentrowana na osobie z niepełnosprawnością?

Helen Sanderson założycielka stowarzyszenia Helen Sanderson Associates, prezentuje ideę zmiany społecznej, działalności skoncentrowanej na osobie z niepełnosprawnością tworząc lepsze życie dla tych osób. Swoją ideę organizacja promuje na arenie międzynarodowej.

więcej na: http://helensandersonassociates.co.uk/

Podręcznik planowania skoncentrowanego na osobach z niepełnosprawnością.

Prezentujemy Państwu Podręcznik opracowany przez: Institute on Community Integration UAP, University of Minnesota, jest to swoisty manual szkoleniowy wspierający planowanie działań wokół osób z niepełnosprawnością intelektualną skoncentrowanych wokół tych Osób.

pdf ikonkaManual można pobrać tu: https://rtc.umn.edu/docs/pcpmanual1.pdf