Czas zacząć przygotowania do Wielkanocy. Uczestnicy Kręgów Wsparcia i Warsztatów Terapii Zajęciowej PSONI Koło w Tarnowie wzięli udział w zajęciach robienia dekoracji wielkanocnych. Kompozycje z wiosennych kwiatów, jajek i figurek wielkanocnych, ozdobią każde wnętrze i stworzą niepowtarzalną atmosferę świąt. Piękne stroiki świąteczne wraz z życzeniami zostały wręczone zaprzyjaźnionym przedstawicielom instytucji i urzędów w Tarnowie.

Bardzo dziękujemy za miłe spotkania i ciepłe słowa przedstawicielom Urzędu Miasta Tarnowa, Starostwa Powiatowego w Tarnowie, Centrum Usług Społecznych w Tarnowie i Powiatowego Centrum Pomocy Społecznej.

Wszystkim życzymy wielu radosnych chwil, serdecznych spotkań rodzinnych i smacznego jajka.

#jestemwkregach
#AktywniObywateleDotacje

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Projekt realizowany z dotacji Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy (Active Citizens Fund – National) finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.
Projekt jest jednym z 11 programów prowadzonych w Polsce ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego (tzw. Funduszy norweskich i Funduszy EOG) 2014-2021 i jednym z dwóch przeznaczonych na wsparcie działalności organizacji społecznych. Celem Funduszu jest wzmocnienie społeczeństwa obywatelskiego, aktywności obywatelskiej oraz upodmiotowienie grup zagrożonych wykluczeniem.