warsztaty edukacyjne

Kręgi wsparcia zataczają coraz szersze koalicje. Kolejne organizacje przystępują do sojuszu. Wszystkim towarzyszy myśl budowy bezpiecznej przyszłości dla lokalnego społeczeństwa. 

W goleniowskim Centrum Aktywności Lokalnej, które jest naszym koalicjantem odbył się warsztat edukacyjny dla pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Goleniowie. Była to doskonała okazja do tego aby pokazać jak działają kręgi wsparcia. Mogliśmy też pochwalić się swoimi małymi sukcesami, co udało nam się już osiągnąć.

Pracownicy Socjalni są naszymi partnerami we wszystkich społecznościach lokalnych. Znają wszystkich naszych kręgowiczów i doskonale wiedza jakie mają potrzeby. Bez wsparcia Pracowników Socjalnych nie wyobrażamy sobie dalszego rozwijania kręgów wsparcia w poszczególnych społecznościach. Są dla nas ogromnym wsparciem i życzliwym partnerem w rozwiązywaniu wielu trudnych spraw.

Warsztaty umocniły tylko nasze więzi, pozwoliły przybliżyć sylwetki naszych kręgowiczów i budować nowe plany na przyszłość – Bezpieczną Przyszłość.

#jestemwkregach