W ramach realizacji modelu KRĘGI WSPARCIA na zakończenie wakacji uczestnicy projektu spotkali się podczas wspólnego wyjścia do Kawiarni.

Niezwykłymi gośćmi spotkania byli Dyrektor Artystyczna Tarnowskiego Teatru  Matylda Baczyńska i aktor Kamil Urban. To niecodzienna okazja do bliższego poznania twórców z widzami. Artyści opowiedzieli o swojej pracy w teatrze na przestrzeni lat, a także zdradził nam swoje niecodzienne talenty. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze a pamiątkowe zdjęcia utrwalą to spotkanie na dłużej.

Grono naszych kręgowych przyjaciół stale powiększa się. Każdego dnia spotykamy na naszej drodze życzliwe osoby, które stają się częścią naszych lokalnych kręgów wsparcia.

#jestemwkregach   #AktywniObywatele

image
image
image

***

Projekt realizowany jest w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy (Active Citizens Fund – National) jest on jednym z 11 programów prowadzonych w Polsce ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego (tzw. Funduszy norweskich i Funduszy EOG) 2014-2021 i jednym z dwóch przeznaczonych na wsparcie działalności organizacji społecznych. Celem Funduszu jest wzmocnienie społeczeństwa obywatelskiego, aktywności obywatelskiej oraz upodmiotowienie grup zagrożonych wykluczeniem.