Tegoroczne wakacje są inne niż wszystkie, ale jeśli tylko pogoda dopisuje korzystamy z możliwości spotkania się na świeżym powietrzu.

Biskupskie Kręgi wsparcia wybrały się nad jezioro, aby móc wspólnie spędzić czas w gronie najbliższych przyjaciół. Wszystkim nam brakuje towarzystwa naszych znajomych i kręgowiczów. Wykorzystujemy każdą okazję na wspólne rozmowy, wymianę doświadczeń. Czas spędzony w kręgu życzliwych osób to jeden z filarów idei “Bezpiecznej przyszłości”. Niezależnie od bieżących wydarzeń, wielu przeciwności, uczestnicy kręgów wsparcia cały czas są ze sobą w kontakcie. To bardzo ważne, szczególnie dla osób samotnych, którzy nie mają bliskiej rodziny. Obecność drugiego człowieka nadaje poczucie bezpieczeństwa wielu z nam.

image
image
image
image

W upalne dni Gdańskie kręgi wsparcia spędzają czas w Parku im. Ronalda Reagana. W cieniu drzew na ławeczce mogliśmy pograć w gry, porozmawiać o tym co u każdego się wydarzyło w ostatnim czasie. Przy okazji wzięliśmy udział w konkursie rysunkowym pt. „Pocztówka z Wrzeszcza”. Nasze prace wezmą udział w konkursie.

image
image
image
image

W wesołym nastoju i aktywnie wakacyjny czas spędzają Jarosławskie kręgi wsparcia. Pani Grażyna i Paulina, pan Dominik i asystenci wspólnie spędzają czas nad wodą. Piękna pogoda pozwala przebywać wiele godzin na świeżym powietrzu. 

Z dala od miejskiego zgiełku, z zachowaniem reżimu.

Bardzo cenimy takie chwile.

image
image
image
image
image