Kwarantanna dotknęła wszystkich. Każdy z nas stara sobie radzić z izolacją społeczną najlepiej jak potrafi. Pomocą zawsze służą nasi specjaliści ds. kręgów wsparcia.

Specjaliści wyposażają członków kręgów w maseczki, płyny dezynfekujące, wszystko w trosce o nasze bezpieczeństwo. Szyjemy maseczki ochronne a niektórym udało się przygotować maseczki z naszym logo. Kampania edukacyjna trwa.

Na początku ciężko było się przestawić, teraz jednak zdalna praca staje się czasową rzeczywistością. Podczas videospotkań rozmawialiśmy o dalszych możliwościach naszych działań, ale też o trudach, z którymi się spotykamy. Jesteśmy dostępni cały czas dla naszych kręgowiczów. Doceniamy to, że z pomocą przychodzą nam nowe technologie. Wspólnie możemy rozwiązywać rebusy, krzyżówki czy nawet gotować. Po prostu spędzać wspólnie czas.

Większość z nas kontynuuje trening zawodowy podczas epidemii, brakuje nam codziennych aktywności jakie mieliśmy w naszych środowiskowych domach czy też Zakładach Aktywności Zawodowej. Część z nas odkryła w domu nowe talenty.

Wszyscy znaleźliśmy się w trudnej, nowej dla nas rzeczywistości. Dzięki wsparciu i współpracy nikt nie czuje się samotny. Dziękujemy, że możemy na Was liczyć!

Bądźcie zdrowi.

#jestemwkregach

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image