Początek tej przyjaźni sięga 2018 roku, kiedy startował projekt “Bezpieczna Przyszłość Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną”. A dziś  skorzystaliśmy z zaproszenia Italiano-ristorante con cucina italiana i po raz kolejny zajadaliśmy się przepyszną włoską pizzą. Prawdziwe włoskie i aromatyczne składniki, otwartość i serdeczność właścicieli oraz kręgowa, rodzinna atmosfera. Tego wszystkiego doświadczyliśmy podczas środowego spotkania CKW (usługi Centrum Usług Społecznych w Goleniowie).

Ponadto uczestnicy mieli możliwość, by porozmawiać z Szefem kuchni, dowiedzieli się m.in. co charakteryzuje włoską pizzę, jakie jest zastosowanie sera gorgonzola w kuchni a także w jakim celu podaje się wodę do espresso „Grazie”
A tak całkiem przy okazji… nasz działający od początku Kręgów kolega Michał, obchodził całkiem okrąglutkie urodziny. Raz jeszcze, wszystkiego najlepszego!

To nasz wspólny sukces. Projekt zakończył się ale kręgi wsparcia działają do dziś. Nawiązane relacje, sojusze i współpraca w lokalnym środowisku wielu instytucji przynosi wymierne korzyści dla wszystkich uczestników kręgów wsparcia. Osoby z niepełnosprawnością intelektualną otoczone są gronem wspaniałych przyjaciół, zawsze są mile widziane w placówkach współpracujących z kręgami: restauracje, kina, teatry, miejsca kultury i edukacji oraz instytucje i placówki państwowe.

W kręgach jest moc!

#jestemwkregach