Uczestnicy Kręgów Wsparcia aktywnie spędzają czas w środowisku lokalnym. Niedawno spotkali się w Restauracji „Słoneczne Wzgórze” ZAZ w Tarnowie – miejscu pracy Magdaleny i Krystiana.

Był to mile spędzony czas w towarzystwie – mówi dyrektor ZAZ Pani Agnieszki Hulskiej – i z dobrym poczęstunkiem – dodaje. Restauracja jest miejscem bardzo przyjaznym. Chętnie odwiedzanym miejscem jest Najmniejsza Scena Świata w Tarnowie, gdzie koncertuje Duet Szpetni – Dawid Mik i Filip Kot. Sympatyczni artyści są bardzo lubiani przez uczestników. Duet zdobył ostatnio Grand Prix na 22. Ogólnopolskim Festiwalu Interpretacji Piosenki Aktorskiej w Bydgoszczy.

To kolejne już przyjazne misce na naszej mapie sojuszników. Tu osoby z niepełnosprawnością intelektualną czują się jak “u siebie”. Przyjazna atmosfera, pełne zrozumienie dają poczucie bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia. Serce rośnie, że w naszym mieście coraz więcej instytucji, przedsiębiorców i  sąsiadów otwiera się na osoby z niepełnosprawnościami. Gorąco polecamy wszystkim  Najmniejsza Scena Świata w Tarnowie.

Ty też możesz do nas dołączyć!
#jestemwkregach
#AktywniObywateleDotacje

image
image
image
image
image
image

Projekt realizowany z dotacji Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy (Active Citizens Fund – National) finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.
Projekt jest jednym z 11 programów prowadzonych w Polsce ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego (tzw. Funduszy norweskich i Funduszy EOG) 2014-2021 i jednym z dwóch przeznaczonych na wsparcie działalności organizacji społecznych. Celem Funduszu jest wzmocnienie społeczeństwa obywatelskiego, aktywności obywatelskiej oraz upodmiotowienie grup zagrożonych wykluczeniem.