W ramach realizacji modelu KRĘGI WSPARCIA uczestnicy chętnie spotykają się i spędzają czas w przyjaznej atmosferze. Ulubionym miejscem jest kręgielnia CZARNO TO WIDZĘ. Kręgielnia jest jednym z wielu przyjaznych miejsc na naszej mapie, to wspaniałe zapewniające świetną zabawę dla nas i naszych bliskich.
Jeśli jeszcze nigdy nie grałeś w kręgle to żaden problem. Obsługa kręgielni chętnie udzieli rad i wytłumaczy zasady gry. W jednej rozgrywce, na jednym torze może wziąć udział 6 osób dzięki czemu jest to wspaniały sposób spędzania wolnego czasu. Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie. Zobaczcie sami.
image
image
image
image
image
image
**

Kręgi Wsparcia – Przyszłość Zaczyna się Dziś realizowany jest przez Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS – Lider projektu oraz Polskie Stowarzyszenie Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Tarnowie, Bytomiu i Zgierzu, którzy są operatorami lokalnymi.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy (Active Citizens Fund – National) jest on jednym z 11 programów prowadzonych w Polsce ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego (tzw. Funduszy norweskich i Funduszy EOG) 2014-2021 i jednym z dwóch przeznaczonych na wsparcie działalności organizacji społecznych. Celem Funduszu jest wzmocnienie społeczeństwa obywatelskiego, aktywności obywatelskiej oraz upodmiotowienie grup zagrożonych wykluczeniem.