Nasze kręgi wsparcia

Poznajcie historie naszych podopiecznych wokół których budujemy kręgi wsparcia.

Kamila

Chcę zostać krawcową.

Po śmierci rodziców Kamila dzięki wsparciu wielu życzliwych osób mogła zamieszkać sama w swoim mieszkaniu. Jest uczestniczką Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jarosławiu w pracowni krawieckiej. W przyszłości chciałaby pracować w zakładzie aktywności zawodowej jako krawcowa. Zobaczcie jak sieć relacji pozwala Kamili prowadzić dorosłe niezależne życie pomimo doświadczanej niepełnosprawności.

Adam

Uśmiechnięty i pracowity.

Na co dzień Adam jest uczestnikiem Warsztatu Terapii Zajęciowej w Biskupcu. Jest osobą uśmiechniętą, kreatywną i pracowitą. Porusza się na wózku inwalidzkim. Nie spostrzega swojej niepełnosprawności poprzez poruszanie się na wózku, jak twierdzi – „wózek to moje nogi”. Jego marzeniem jest niezależność.

Milena

Lubi filmy, książki i rękodzieło.

Mieszka w małej miejscowości ze swoim czworonożnym przyjacielem. Lubi dobry film, książki i rękodzieło. Na co dzień uczestniczka Warsztatu Terapii Zajęciowej w Biskupcu. Marzy o podjęciu pracy. Nie chce być postrzegana przez pryzmat niepełnosprawności bo jak mówi: „nie jestem taka ze szkła i sobie radzę w życiu”.

Grzegorz

Lubię czasami śpiewać.

Mieszka w małej miejscowości koło Biskupca. Swoje pasje do gotowania rozwija na co dzień pracując w dziale gastronomicznym Zakładu Aktywności Zawodowej. Czasem lubi sobie pośpiewać.

Joanna

Zawsze pełna energii.

Joanna to przyjaciel ludzi i zwierząt. Każdemu kto ma zły humor szybko poprawi nastrój sypiąc „słodkie komplementy”. Niezwykle ciepła osoba, urzeka wszystkich swoją osobowością.

Anna

Otwarta, towarzyska i rozmowna.

Mieszka samodzielnie w Biskupcu. Na co dzień pracuje w Zakładzie Aktywności Zawodowej. Jest Osobą otwartą, towarzyską i rozmowną. Bardzo chętnie utrzymuje kontakty z innymi ludźmi. Wieczorami dla relaksu rozwiązuje krzyżówki i układa puzzle.

Tomasz

Pasjonat motoryzacji i muzyki rockowej.

Mieszka w Biskupcu, to ogromny pasjonata motoryzacji i muzyki rockowej, otwarty na nowe znajomości. Na co dzień pracownik Zakładu Aktywności Zawodowej w Biskupcu na dziale stolarsko-rzemieślniczym. Chętnie niesie pomoc i wsparcie innym potrzebującym osobom. Zawsze można na niego liczyć.

Renata

Miłośniczka kwiatów i ogrodów.

Mieszka w Biskupcu. Uśmiechnięta, sympatyczna, miłośniczka kwiatów i ogrodów. Na co dzień pracuje w Zakładzie Aktywności Zawodowej na dziale sprzątającym. Nie usiedzi w miejscu – zawsze znajdzie sobie zajęcie. Lubi pomagać i czuć się potrzebna.

Mariusz

Pasjonat Formuły 1 i skoków narciarskich.

Pracownik Zakładu Aktywności Zawodowej w Biskupcu. Pasjonat Formuły 1 i skoków narciarskich. Jest osobą towarzyską chętnie nawiązuje nowe znajomości. Jest osobą religijną i aktywnie uczestniczy w życiu wspólnoty religijnej. Mieszka wspólnie z mamą, chętnie pomaga w prowadzeniu gospodarstwa domowego.