Ahh w Gdańsku pogoda coraz piękniejsza. Nasze myśli powoli uciekają w stronę wakacji…Ale, ale za dużo ciekawych wydarzeń mamy, żeby bujać w obłokach!

Odbyło się kolejne spotkanie Koalicji Kręgów Wsparcia. Tym razem spotkaliśmy się w w Centrum Wsparcia i Terapii Rodzin Fundacji FOSA. Po raz pierwszy pracowaliśmy zadaniowo podzieleni na dwie grupy. Dzięki temu spojrzeliśmy z różnych perspektyw na omawiane sytuacje. Spotkanie zaowocowało również listą miejsc i spotkań na które zamierzamy się wybrać.

Nie ominęło nas też Święto Wolności i Solidarności. Ważna rocznica obchodzona przy pięknej pogodzie, kuszących atrakcjach i przede wszystkim fascynujących ludziach. Świętowane w takim gronie to sama przyjemność. Wpadliśmy nie tylko naszych znajomych Koalicjantów ale też na osoby ze świata polityki.

Na początku czerwca w naszych Kręgach gościliśmy prawnika Michała Orzechowskiego, który zgodził się przeprowadzić mały warsztat dla rodziców. Zaproponowane przez Pana Michała rozwiązania prawne były nie tylko zaskakujące ale przede wszystkim przydatne.

Znaleźliśmy też czas na mały relaks. Spacer przez las, moczenie stóp w morzu i zakotwiczenie w barze z frytkami to gwarantowane dobre samopoczucie!

#jestemwkregach #FundacjaOparciaSpołecznegoAleksandryFOSA #EuropejskieCentrumSolidarności #obchodygdańsk

image
image
image
image
image
image
image