Gdzie jesteście? Bo my jesteśmy w kręgach! A dokładniej w Gdańskich Kręgach Wsparcia.

Myśleliście, że o was zapomnieliśmy i wakacyjnie leniuchujemy ale co to, to nie!

Pomimo, że bałtyckie plaże nas kuszą, mewy za oknem wołają nad morze my mamy ważniejsze sprawy. Przecież trwa kampania edukacyjno-informacyjna!

Gdańskie kręgi gościnnie odwiedziły Wielki Festyn Rodzinny w Parku Oruńskim. Nasze stanowisko stanęło ramię w ramię z Radą Dzielnicy Orunia.  Spotkaliśmy wielu znajomych i przyjaciół zainteresowanych ideą projektu Bezpieczna Przyszłość. Udało nam się też chwilę porozmawiać z Panem Piotrem Grzelakiem. Pomimo nagłego spadku temperatury Pan Andrzej Stawicki gorąco zagrzewał ze sceny do zabawy, dzięki temu humory dopisywały nam do samego końca.

Odbyło się IV Spotkanie Koalicji. W gronie specjalistów wypracowaliśmy zadania na kolejne dwa miesiące pracy. Wcześniej jednak dokonując ewaluacji dotychczasowych działań.

W ramach małego odpoczynku wybraliśmy się do Kawiarni Kuźnia. Przemiła obsługa zaserwowała nam zdrowy i pyszny posiłek. Do małych ploteczek uraczono nas deserem, bo co to za odpoczynek bez kawy i lodów. Proszę nas nie krytykować, tylko nam zazdrościć. Lody były ze świeżymi owocami!

Nawiązaliśmy też kontakt z kilkoma nowymi inspirującymi osobami. Zapowiada się ciekawa znajomość…Więcej informacji zdradzimy wkrótce. Czekajcie cierpliwie.

image
image
image
image
image